You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wczytywanie...

Zajęcia dodatkowe

W naszych codziennych działaniach skupiamy się nad poszukiwaniem – tego co inspiruje, cieszy, ale i rozwija uczniów. Naszym podopiecznym umożliwiamy udział w zajęciach dodatkowych mających na celu wspierania rozwoju - kreatywności .

Zajęcia dodatkowe to świetny sposób na rozwijanie umiejętności dziecka pod okiem fachowców. Oferowane w szkole  zajęcia mają na celu integrację społeczną dziecka. Uczeń ma szansę przebywać z rówieśnikami  o podobnych zainteresowaniach, uczy się współpracować w zespole i wyrażać się wśród różnych ludzi. Podczas zajęć dziecko nie tylko pracuje nad swoim talentem, ale także ćwiczy umiejętność życia społecznego, sztukę negocjacji, przyjmowanie pochwał i krytyki.

W roku szkolnym 2021/2022 naszym podopiecznym proponujemy udział w następujących zajęciach dodatkowych:

 1. Plastyka dla smyka
 2. Zabawy sportowe
 3. Mini siatkówka
 4. English is fun
 5. Kółko muzyczne
 6. Kółko teatralne
 7. Z fizyką za pan brat
 8. Kółko sportowe — Czas na sport
 9. Kółko plastyczne
 10. Siatkówka

W ofercie placówki znajdują się także zajęcia dodatkowe — płatne:

Judo

Trening pomaga korygować wady postawy, a ze względu na częstą asynchroniczną pracę stóp i dłoni podczas wykonywanych technik, pozytywnie stymuluje pracę mózgu. W czasie treningów dzieci uczą się m.in. panowania nad własnymi odruchami, koordynacji ruchów, amortyzacji upadku, synchronizacji i swobody w ćwiczeniach z partnerem oraz przewidywania skutków działania własnego i innych. Ćwiczenia sprzyjają poprawie refleksu, koncentracji i wyciszeniu dziecka.

 

Basen

Bez względu na wiek i stopień sprawności ruchowej, zajęcia na basenie wpływają pozytywnie na rozwój psychofizyczny i sprawność dziecka.  Wyzwalają nie tylko naturalną potrzebę ruchu, ale pozwalają dziecku na kreowanie samodzielnej aktywności ruchowej. Kształtują wreszcie cechy motoryczne i osobowościowe uczestników. Ćwiczenia i zabawy w wodzie w bezpieczny i przyjazny sposób oswajają z nowym środowiskiem, pozwalają pokonać strach i opór przed wodą.

Naszą ofertę planujemy zwiększyć o:

Bezpłatne zajęcia dodatkowe:

 1. Kółko - Mały ogrodnik
 2. Kółko biologiczne dla uczniów klas 5-8

Płatne zajęcia dodatkowe:

Kurs ósmoklasisty - przygotowanie do egzaminu - zajęcia dla uczniów klas 7 i 6 z podziałem na:

 1. Kurs przygotowujący do egzaminu z języka polskiego
 2. Kurs przygotowujący do egzaminu z języka obcego nowożytnego 
 3. Kurs przygotowujący do egzaminu z matematyki

Szczegółowe informacje niebawem na naszej stronie www.